2013 – 2014 Yılı

2013 – 2014 Yılı Bursa İstanbul Dershanesinde hazırlanıp kazanan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.

NOT:O dönemlerde bulunupta adını bulamayan eski öğrencilerimiz lütfen  bilgi@istanbulokullari.com adresine ad soyad,üniversite,bölüm ve yıl olarak mail atınız.

ADI  SOYADI ÜNİVERSİTESİ BÖLÜMÜ
AHMET AKYILDIZ ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADEM KILIÇ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
AHMET EMRE GÜNER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
AHMET SALİH IŞIKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT (ÖNLİSANS)
ALİ KOÇASLAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
ALPARSLAN SEYİS ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ)
ALPAY KÖPRÜBAŞI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
ALPEREN ÇALIŞKAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TARIM MAKİNALARI
ASENA ERBAY ANKARA ÜNİVERSİTESİ HİNDOLOJİ
ASLI OLUŞLU BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
AYŞE ÇECE DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
AYŞEGÜL KÜÇÜK YALOVA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
AZİZ AKYOL AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BAHADIR ÖZEN EGE ÜNİVERSİTESİ ALMAN DİLİ EDEBİYATI
BAHADIR ŞENGÜL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK – ELEKTRONİK
BATUHAN BEYAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ (İÖ)
BEKİRCAN AKPINAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH
BERKAY DİKMEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
BETÜL BEYAZIT MARMARA ÜNİVERSİTESİ SERMAYE PİYASASI
BETÜL SEDA GÜNEL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BEYZA AY BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BUĞRA ÇAĞATAY BARIN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BURAK AKTAŞ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BURAK ŞIMŞEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BURCU KANITÜRK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BURCU AKSU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
BURCU GEKİK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ
BUSE ÜLKER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUSE KAYA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜH.
BÜŞRA AYDEMİR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
CANSU ALPAY SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
CEM GÜLER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
CEMAL HAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MYO MAKİNA
CEREN ÇAKIRLAR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ ÇEKO
DERYA KAYIM KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
DİLAN HAMZAÇELEBİOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA ÖZBAKIR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF KEKLİKÇİ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TARİH
ELİF KOYAK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İÖ)
ELİF BELCE FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU MODA YÖNETİMİ
ELİF TUNÇİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMİNE ÇELİK EGE ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
EMİNE BAŞARAN PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ (UZAKTAN ÖĞRETİM) (BURSA) (%50 BURSLU)
EMİNE ÇOLAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ÇAKIR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EMRE ARATAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
EMRE CANPOLAT PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
EMRE ÇALIŞKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ (İÖ)
EMRE ÇETİNKAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE (İÖ)
EMRE DURAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK (İÖ)
ENES SAVAŞKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TOPRAK BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME
ERSEL DALLI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
ESLEM GÖK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF İLAHİYAT
ESLEM KUZU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜH
ESRA ASLAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIMI (İÖ)
ESRA GÜNGÖRDÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA AYAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
ESRA DOĞAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ)
FATİH AY SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
FATMA ÖZTÜRK BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
FATMANUR ENGİN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
FIRAT ÖZDEMİR GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM (İÖ)
FİGEN ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
FURKAN ÖKSÜZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
FURKAN ARSLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
FURKAN BALPETEK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
FURKAN YALÇINKAYA BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE KABA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
GAYE DEMIR UŞAK ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
GİZEM ARSLANER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
GÖKÇE BERİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
GÖKHAN ERYİĞİT ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
GÖZDE BOZKUŞ FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU GRAFİK TASARIMI (ÜCRETLİ)
HAKAN IŞIK EGE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
HALENUR KABASOĞAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
HALİME ARSLAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
HAMİDE HANDE ŞİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇEKO
HAMZA YALÇINKAYA BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ULUS ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ MAKİNE (İÖ)
HASAN YILMAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE (İÖ)
HASAN BOLELLİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
HAVANUR ÇAKMAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
HİLAL AKTAŞ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT (İÖ)
HİLAL ARIK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
HİLAL EKŞİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇEKO(İÖ)
HÜLYA BERKE BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ KÜRT DİLİ VE EDEBİYATI
HÜSEYİN AYDIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
İBRAHİM ÖZGER AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİMLER (İÖ)
İBRAHİM YUSUF YILMAZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
İREM DURMUŞOĞLU BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İÖ)
İREM COŞKUN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
İREMNUR ÇAKIR HİTİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
KADER GİRGİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
KADIR YAHŞI AKSARAY ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İÖ)
KADİR ZEYBEL ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ MYO TURİZM VE OTELCİLİK
KADİR TASASIZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
KEREM DURAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
KEVSER BÜYÜKOKUROĞLU PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ (UZAKTAN ÖĞRETİM) (BURSA) (%50 BURSLU)
KÜBRA KARLIK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
KÜBRA ÇANAKOĞULLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Okul Öncesi Öğretmenliği
M.HÜSEYİN  ERGÖREN 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler
MEDİNE ABDULLAH YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)
MEHMET TUTUŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.)
MEHMET SERT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK (İÖ)
MEHMET AKIF BOZKURT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ)
MEHMET AKİF PAŞA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALİ ASLAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
MELİH BALCI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
MELİKE MEMİŞ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
MELİKE KURTULUŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BASIN VE YAYIN
MERT DİKMEN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
MERT KARAOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TİCARET VE FİNANSMAN
MERVE KÖSEM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
MERVE DINÇER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
MERVE BİRGÜL UŞAK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
MERYEM ÇALIK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
MEVANUR GÖRMÜŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  ÇEKO
MİRAY DURMUŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
MUAMMER AKBULUT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
MUHAMMED ŞAHİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
MUHAMMED FATİH ŞİŞMAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK (İÖ)
MUHAMMET ERGÖREN İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler
MUHAMMET SEYMEN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
MURAT ESKİ BARTIN ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA ÜNLÜ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.)
MUSTAFA TIĞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ARSLANBUĞA MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
MUSTAFA SOLAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA
MUSTAFA ÖZKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
MUSTAFA CAN KONGU CUMHURİYET ÜNİVESİTESİ İŞLETME
MÜCAHİT KAGAVA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
MÜNEVVER BAYRAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
NESİL YAVUZ KONYA MEVLANA ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (ÜCRETLİ)
NEVİN BAKAR NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
NİĞMET MERVE ÖZER YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)
NİMET ÜNAY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
OGÜN ÇAVUŞOĞLU UŞAK ÜNİVERSİTESİ TARİH
OĞUZHAN TAŞÇI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
OKAN YAVUZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK (İÖ)
OKTAY ARSLAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
ONUR KABAKOĞLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
ÖZGE YILMAZ SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TARİH
ÖZLEM TEKİN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
RABİA MAÇKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ)
RABİANUR KOÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
RAMAZAN KOCAAĞA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK
RAMAZAN ALP ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
RECEP VEYSEL ÖZTÜRK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
RENGİN ÇİÇEK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
RUMEYSA YILMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
SADIKHAN ŞENGÜL OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SAFİNAZ YILMAZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
SALİH ZAHİR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
SALİHA PALA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SAMET BAL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
SEDA AYDIN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
SEDAT DEMİR GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SEFA AKTAŞ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
SEHER COŞKUN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SEREN ÖZGÜR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ (İÖ)
SERENAY ARAT CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
SONGÜL ASLAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
SULTAN KUBLAY DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
SÜLEYMAN KAYA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
SÜMEYYE DEMİRCAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
ŞERİFE GÜNEŞ DUMLUPINAR  ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
ŞEYMA AKYOL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
ŞEYMA AYDIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
ŞÜKRÜ KARADAYI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇEKO
TAYFUN ÇEŞMECİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MAKİNA
TOLGA ÖZLÜK HARRAN ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
TUFAN YANIK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
TUĞBA BEKTAŞ MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ İLİMLER (İÖ)
TUĞÇE AYDEMİR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT
TUĞÇE ALTIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İÖ)
ULAŞ MELEK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
ULAŞ TOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
YAKUP AKYÜZ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) MİMARLIK %50
YASEMIN ÖZTÜRK TED ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ZAFER ENÖZEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.)
ZEKİ GÜLER GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.)
ZEYNEP SENA KAHVECİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET (AÇIKÖĞRETİM)

1xbet giriş 1xbet giriş yap 1xbet giris