Bursa Kavram Çekirge Koleji

Bursa Kavram Çekirge Koleji

Bursa Kavram Çekirge Okulları, 44 yıllık eğitim tecrübesiyle 90. şubesini Bursa Çekirge Mahallesinde Özel İstanbul Temel Lisesi ve Özel Kavram Temel Lisesi’nin işbirliğiyle açmıştır. Bursa Kavram Çekirge Okulları kampüsünde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi eğitimi verilmektedir. Bursa’nın Çekirge semtinin en güzel bölgesinde bulunan 3314 metrekarelik alanıyla Çekirge Kampüsü dört ayrı binadan oluşmuş olup (A, B, C ve D bloklar), 15.000 metrekarelik kapalı alan ve 2500 metrekarelik geniş ve ferah bahçesinden oluşmaktadır. Kampüsümüzün içinde her bloğa ait kütüphane, fen laboratuvarı, oyun bahçesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi ve satranç atölyesi bulunmaktadır.

Kampüsün geniş bir kullanım alanına sahip binası tamamen öğrencilerinin ihtiyaçları ve kullanım şekli göz önünde bulundurularak yapılandırıldı. Kavram Çekirge Kampüsü eğitim binasında tamamı akıllı tahtalar ile donatılmış 12-16’şar kişilik 40 sınıf eğitim veriyor. Okulumuz modern araçlar ile donatılmış fizik, kimya, biyoloji laboratuvarları, 382 metrekare genişliğinde spor salonu ve modern eğitimin gerektirdiği teknolojik altyapısı ile öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.

Nitelikli ve çağdaş bir eğitim için gerekli tüm alt yapının eksiksiz olduğu okulumuzda, güçlü ve tecrübeli eğitim kadromuz ile klasik değil inovatif eğitim modelini uygulamaktayız. Akademik programların üniversite hazırlık çalışmaları ile bütünleştiği yabancı dil ağırlıklı okulumuzun, eğitim sektöründeki çizgisini daha yukarıya yükseltmek arzusu ve kararlılığındayız.

www.kavramcekirgekoleji.com

 

Yazar hakkında

istanbul lise administrator

1xbet giriş 1xbet giriş yap 1xbet giris