TARİHÇEMİZ

bursa istanbul temel lisesi

İstanbul Temel Lisesi,1975’ten beri dershane tecrübesi ve kalitesiyle Bursa’da eğitimde kalitenin değişmez adresidir. Bu süre zarfında disiplinden, eğitim ve öğretimin temel esaslarından, genel ahlaki ve toplumsal değerlerden taviz vermeden, değişen çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla hizmet veren okulumuzda başarı hemen her öğrenci için değişmeyen bir kazanım olmuştur.

Bursa İstanbul Temel Lisesi, anne babaların çocuklarının elinden tutup ‘işte benim okulum’ diyerek çocuklarını güvenle emanet edebildikleri sıcak bir yuvadır.Geçen zaman içerisinde dershanemizde eğitim almış ve bugün çeşitli meslek dallarında görev yapan nice velimiz, çocuklarının da aynı anlayış ve samimiyet içerisinde hayata hazırlanmaları için bizi seçmiştir.Bursa İstanbul Temel Lisesi çok az markanın sahip olabileceği bir güveni ve inancı anne babaların nezdinde kazanmış ve bu güvene layık olacak biçimde hizmet vermeye devam eden bir eğitim kurumudur. İlköğretimden üniversiteye uzanan yolda her sınıf ve düzeyde öğrenciye kitle dershaneciliği ile hizmet veren kurumumuz geçen zaman içerisinde binlerce öğrencinin iyi bir lise ve iyi bir üniversiteye yerleşmesinde pay sahibi olmuş ve bunun haklı gururunu yaşamıştır. Öğrencilerine sunduğu olanaklar, modern fiziki yapısı, profesyonel eğitim kadrosuyla ve seçkin kaliteli yayınlarıyla Bursa İstanbul Temel Lisesi şehrin en iyi eğitim kurumları arasındaki yerini yıllardır korumaktadır.

Siz de Bursa İstanbul Eğitim Kurumları’nın bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz. Bunun için bizleri telefonla arayabilir, internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizzat lisemize  gelerek hem temel lise hem de kurs olarak anlattıklarımızı yakından görebilirsiniz.

Tel & Fax: 0(224) 220 58 82

Email: bilgi@istanbulokullari.com