İstanbul’lu 11’ler

11

Bursa Özel İstanbul Temel Lisesinde  Haftalık ders saati 35 olup hafta da 15 saat etüt, ödev tamamlama (öğretmen gözetiminde), telafi dersleri, baraj altı ve baraj üstü ders gruplarına yönelik çalışmalar ve dersler verilir. Yaklaşık 3 ders saati süren sınav uygulamaları ve sınav sorularının değerlendirilmesiyle öğrencimizin okulumuzdan aldığı eğitim hizmeti haftalık 53 saati bulmaktadır.

Hafta içi günlük olarak 09:00-10:00 saatleri arasında ödev tamamlama önceliğimizdir. Böylece öğrenci, öncelikli olarak evde yapması gereken çalışmayı okulda ve ders saatinde yapmaktadır. Sınıf Etüt ve soru çözümü ihtiyaçları ise ödev tamamlamanın ardından yoğunluklu olarak hafta içi 16:20-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

11. sınıf sayısal-eşitağırlık-sözel öğrencilerimize bir adet Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen 11. sınıf  sayısal-eşitağırlık-sözel müfredatını içeren, bir adet de üniversite giriş sınavlarına hazırlık içeriklerine sahip iki farklı yayın seti verilmektedir.

NOT: (MEB)Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği ders müfredatındaki zorunluluklar neticesinde toplam ders saatimizde değişme olmaksızın branş derslerinin dağılımında değişiklikler yapılabilir.

Does one understand what to incorporate into your Internet Editor return to? Perspective many hundreds of On the internet Editor cv illustrations to know one of the best structure, verbs, and fonts to employ custom writing.

1xbet giriş 1xbet giriş yap 1xbet giris