İstanbul’lu 12’ler

Shopping for somebody to resolve your college or university challenges? Very well, purchase customized reports from us and ignore your research! The ideal freelance writers are in your company essay writers for hire.

12

Bursa İstanbul Temel Lisesinde Haftalık ders saati 35 olup hafta da 15 saat etüt, ödev tamamlama (öğretmen gözetiminde), telafi dersleri, çizgi altı ve çizgi üstü ders gruplarına yönelik çalışmalar ve dersler verilir. Yaklaşık 5 ders saati süren sınav uygulamaları ve sınav sorularının değerlendirilmesiyle öğrencimizin okulumuzdan aldığı eğitim hizmeti haftalık 55 saati bulmaktadır.

Bursa İstanbul Temel Lisesinde Hafta içi günlük olarak 09:00-16:20 saatleri arasında ders anlatımı,konu tekrarı,test çözümü ve ödev tamamlama önceliğimizdir. Böylece öğrenci, öncelikli olarak evde yapması gereken çalışmayı okulda ve ders saatinde yapmaktadır. Sınıf Etüt ve soru çözümü ihtiyaçları ise ödev tamamlamanın ardından yoğunluklu olarak hafta içi 16:30-19:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

12. sınıf  sayısal-eşitağırlık-sözel öğrencilerimize bir adet Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen 12. sınıf sayısal-eşitağırlık-sözel müfredatını içeren, bir adet de üniversite giriş sınavlarına hazırlık içeriklerine sahip YGS-LYS iki farklı yayın seti verilmektedir.

NOT: (MEB)Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği ders müfredatındaki zorunluluklar neticesinde toplam ders saatimizde değişme olmaksızın branş derslerinin dağılımında değişiklikler yapılabilir.

1xbet giriş 1xbet giriş yap 1xbet giris